JUST CAVALLI JC1L357M0025 Kadın Kol Saati
7.899,99 TL
Marka
Stok Kodu
ts_JC1L357M0025
785,79 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Kasa Çapı: 25 mm - Kasa Şekli: Oval - Kasa Materyali: Çelik - Kasa Rengi: Altın Rengi - Kordon Materyali: Çelik - Kordon Rengi: Altın Rengi- Kadran Rengi: Şampanya - Kadran Işığı: Yok - Taş: Var - Çalışma Şekli: Analog - Teknolojisi: Quartz - Takvim: Yok - Kronometre: Yok - Alarm: Yok - Cam Özelliği: Mineral - Özellik: Kordon Uzunluğu: 25 cm - Kordon Genişliği: 12 mm - Kasa Yüksekliği: 8 mm - Ağırlık: 49 gr - Su Geçirmezlik: 3 ATM - Garanti Süresi: 2 YIL - Cinsiyet: Kadın